Wednesday, June 29, 2022

Rita Ora feston pesë vjetorin e “Poison”

Ylli botëror i pop muzikës, Rita Ora ka rikujtuar vitin e pestë të lansimit të videos së njohur “Poison”

“Gëzuar ditëlindjen Poison! Lëshuar 5 vjet më parë  dhe sot ka kaq shumë kujtime. Po mbaj mend sa shumë argëtim kishim kur e bëmë videon muzikore, më bëri të ndjeja gjithë nostalgji!”, ka shkruar Rita Ora.

Artistja e madhe me origjinë shqiptare nga Britania e Madhe ka lansuar kohë më parë #HowToBeLonely!! Një projekt muzikor po ashtu shumë i suksesshëm.

Happy Birthday Poison!!! 🥰✨ Released 5 years ago today, so many memories!! ❤️❤️❤️ I’m remembering how much fun we had making the music video for this, got me feeling all nostalgic!

Posted by Rita Ora on Monday, 18 May 2020
- Advertisment -

Lexoni