Wednesday, January 26, 2022

Caktohen datat e ndeshjeve të para gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

Në Federatën e Futbollit të Kosovës është arritur dakordimi i plotë mes përfaqësuesve të katër klubeve, që ndeshjet e para gjysmëfinale të Kupës së Kosovës në Futboll të zhvillohen më 2 dhe 3 qershor.

Prishtina-Drenica do të zhvillohet më datën 2 qershor, kurse Ballkani-Feronikeli do të ndeshen më 3 qershor. Ndeshjet e kthimit do të zhvillohen më 17 qershor.

- Advertisment -

Lexoni