Monday, January 24, 2022

Video/ Kthehet La Liga dhe “magjia” Mesi me top

Lionel Messi u kthye me formën e njëjtë sikurse para pandemisë, duke e drejtuar Barcelonën në fitoren 4-0 kundër Mallorcas në udhëtim.
32-vjeçari siguroi dy asistime dhe shënoi një gol të bukur për të vulosur fitoren e katalunasve në Estadio de Son Moix.
- Advertisment -

Lexoni