Saturday, June 25, 2022

Maqedonia e Veriut shënon 4 viktima dhe 126 raste të reja

Maqedonia e Veriut regjistroi këtë të martë katër viktima të tjera me COVID-19.

Numri total i të vdekurve shkoi kështu në 302. Ndërsa të infektuarit e rinj të zbuluar janë 126, duke e çuar numrin e përgjithshëm në 6.334.

Nga këta, 2.475 janë të shëruar, midis të cilëve 48 vetëm gjatë 24 orëve të fundit.

- Advertisment -

Lexoni