Friday, January 28, 2022

Zyrtari i PDK-së, Gani Koci i quan “gropa septike” politikanët e VV-së dhe publicistët që si pëlqen

Ish-deputeti dhe zëvendësministri i PDK-së, Gani Koci, i ka quajtur “gropa septike serbe që duhet mbyllur me beton” disa politikanë, publicistë e gazetarë të Kosovës, duke u ankuar më vonë se i ishte “shlyer” postimi në Facebook.

“Ka ardh koha, jo me i dezinfektu por me i mbyll me beton gropat septike serbe, të mbetura akoma në Kosovë. Shumë po kundërmojnë!”, kishte shkruar Koci të premten në mëngjes në Facebook.

Më pas, ky status i është fshirë, por Koci ka shkruar tjetrin, duke e vërtetuar atë që kishte shkruar më herët.

Jurishnikët udbashë e VV-istë ma fshin statusin që kisha bër për gropat septike serbe të mbetura në Kosovë!Ato duhet, jo me i dezinfektu por me i mbyllë me beton!Shumë po kundermojnë!

Posted by Gani Koci on Friday, 3 July 2020

- Advertisment -

Lexoni