Saturday, June 25, 2022

Analisti Demush Shasha njofton për vdekjen e vëllait 38 vjeç me Covid-19

Analisti i njohur Demush Shaha, ka njoftuar përmes një postimi në Facebook se vëllai i tij 30 vjeçar ka ndërruar jetë, si pasojë e infeksionit me koronavirus.

“Vellau im, Flamur Shasha, 38 vjeç, ndroj jete. Per shkak rrethanave lus per mirekuptim familjen dhe miqt. Varrimi do jete privat”, ka shkruar Shasha.

Një ditë më herët, ai e kishte përshkruar në detaje momentin e dërgimit të vëllaiut në Infektivë dhe gjendjes që atje mbretëron.

Vellau im, Flamur Shasha, 38 vjeç, ndroj jete.Per shkak rrethanave lus per mirekuptim familjen dhe miqt. Varrimi do jete privat.

Posted by Demush Shasha on Saturday, 4 July 2020

LEXO EDHE KËTË:

- Advertisment -

Lexoni