Saturday, January 22, 2022

Fuqia e vetullave: Si do dukeshin VIP-at me vetulla të tjera

E keni kuptuar se sa shumë ndikojnë vetullat në harmoninë e fytyrës suaj apo jo? Fuqia e tyre është aq e madhe sa pa frikë mund të themi se vetullat kanë vendosur edhe standarte bukurie. Aktualisht, shumica e vajzave përshembull, qofshin të njohura ose jo, po shkojnë drejt vetullave natyrale; të plota, të trasha dhe që kërkojnë më pak punë për t’u mirëmbajtur.

Dikur, në fillim të viteve ’90-të ishte shumë e zakonshme të kishe vetulla të holla sa një fije peri, por sot e kemi të vështirë t’i përfytyrojmë disa nga vajzat e famshme me atë lloj forme. Transformimi që bën vetulla është kaq i dukeshëm! 

1. Dua Lipa

Fuqia e vetullave: Si do dukeshin VIP-at me vetulla të tjera

2. Cara Delevingne

Fuqia e vetullave: Si do dukeshin VIP-at me vetulla të tjera

2. Mila Kunis

Fuqia e vetullave: Si do dukeshin VIP-at me vetulla të tjera

3. Kim Kardashian

Fuqia e vetullave: Si do dukeshin VIP-at me vetulla të tjera

4.  Zendaya

Fuqia e vetullave: Si do dukeshin VIP-at me vetulla të tjera

5. Emma Roberts

Fuqia e vetullave: Si do dukeshin VIP-at me vetulla të tjera

6. Emilia Clarke

Fuqia e vetullave: Si do dukeshin VIP-at me vetulla të tjera

7.Emma Watson

Fuqia e vetullave: Si do dukeshin VIP-at me vetulla të tjera
- Advertisment -

Lexoni