Sunday, June 26, 2022

​Zbulohet çfarë bënë Ibra dhe Diletta Leotta së bashku (Video)

Pasi Zllatan Ibrahimoviq ka komentuar foton e njërës ndër prezantueseve më të bukura të botës Diletta Leotta, ai zbuloi se si e njohin njëri-tjetrin.

“Çfarë po bën në çati, Diletta? Mos u tërhiqni,” komentoi futbollisti i njohur për foton e saj pas stërvitjes.

“Vetëm ndiqni,” tha ajo dhe doli që dueti kishte filmuar një reklamë kafeje.

Leotta ndau reklamën në Instagram, por shumë shpejt dikush e hoqi dhe ajo  përfundoi në Twitter dhe rrjetet e tjera sociale, ku shumë përveç Leotta gjithashtu komentuan reagimin e futbollistit të Milanit.

Ndryshe, Leotta po bëhet gjithnjë e më popullore në mediat sociale. 6.7 milionë njerëz e ndjekin në Instagram, dhe pas intervistës me Ronaldon dhe reklamën me Ibrahimoviq, ky numër sigurisht që do të rritet edhe më shumë.

Zlatan qui soulève Diletta, le Roi dans tous les domaines

- Advertisment -

Lexoni