Monday, January 24, 2022

THAÇI E PACOLLI MYSAFIRË TË ILIR METËS

Presidenti Hashim Thaçi dhe kryetari i AKR-së Behgjet Pacolli kanë qenë mysafirë të presidentit shqiprae, Ilir Meta.

Këtë e ka bërë të ditur presidenti shqiptar Ilir Meta i cili ka thënë se me kënaqësi ka pritur Thaçin, që e ka quajtur mik të veçantë, dhe Pacollin.

“Kënaqësi e veçantë të kisha sot një mik të veçantë si Presidenti Thaçi. Pa diskutim edhe bacën Behgjet. Kaluam disa orë shumë të bukura dhe frymëzuese”, ka shkruar Meta në Facebook.

- Advertisment -

Lexoni