Monday, January 24, 2022

Mbytet pushuesi 34 vjeçar në bregdetin e Shëngjinit

Një 34 vjeçar është mbytur në bregdetin e Shëngjinit.

Trupi i 34 vjeçarit është pikasur nga pushuesit në plazh.

Ndonëse ai u nxor me shpejtësi nga uji, dhe u transportua në spital me urgjencë, 34-vjeçari, identiteti i të cilit nuk dihet, ishte pa shenja jete.

Polocia eshte ne vendngjare dhe vijon hetimet.

- Advertisment -

Lexoni