Wednesday, January 26, 2022

Sherr në familje, burri e plagosë gruan

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në një familje në Kamëz. Burimet bëjne me dije se pas një sherri në familje, burri ka goditur me thikë në shpatull bashkëshorten.

Mësohet se zonja në fjalë është shoqëruar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Është e paqartë si ndodhi ngjarja dhe çfarë e shkaktoi kònfliktin mes çiftit, ndërsa pòlicia bën me dije se burri i identifikuar me incialet F.K., 56 vjeç u shoqërua për në polici.

- Advertisment -

Lexoni