Saturday, June 25, 2022

Vetura përplaset me autobusin, 2 të plagosur

Një aksidenti është regjistruar paraditen e kësaj të diele në Levan- Fier. Nje goditje e forte mes nje autobusi udhetaresh dhe nje mjeti te tipit “Pezho” la te lenduar dy persona dhe deme materiale te konsiderushme.

Nga perplasja mbeti i lënduar drejtuesi i autoveturës dhe pasagjeri, të cilët ndodhen jashtë rrezikut për jetën ndërsa udhëtarët që ishin në autobus fatmirësisht nuk kanë marrë lëndime.

- Advertisment -

Lexoni