Friday, June 24, 2022

Pamjet dramatike, shembja e rrugës “përpin” 2 persona teksa po ecnin

Një video e frikshme na vjen nga Kina ku shihet shembaj e një rruge.

Një pjesë rruge shkëputet papritur dhe “përpin” dy gra që po ecnin mbi të.

Pamjet e rënda janë regjistruar në Kinë, ku sipas mediave të huaja, për fat të mirë të dyja këmbësoret kanë mbijetuar dhe janë shpëtuar nga forcat e zjarrfikësve.

Zyrtarët dyshojnë se shkëputja e këtij aksi të asfaltuar ka ardhur si pasojë e rrëshqitjes së dherave, por ndërkaq kanë nisur hetimet për të zbardhur plotësisht këtë incident të rëndë/NOA/

Më poshte pamjet dramatike:

- Advertisment -

Lexoni