Tuesday, January 18, 2022

Sherr masiv mes një grupi njerëzish, “kërcet” karrigia, fshesa dhe druri

Një video e filmuar në Sheffield të Britanisë së Madhe, tregon momentin teksa një grup njerëzish përfshihen në sherr. Ngjarja ka ndodhur më 25 korrik, në Yorkshire të Jugut, teksa gjatë sherrit përdoren, karrige, fshesë dhe copa druri. Në video dëgjohen edhe ulërima. Pamjet janë bërë virale, ndersa nuk dihet shkaku i kësaj përplasjeje masive.

Më poshtë keni pamjet:

- Advertisment -

Lexoni