Saturday, June 25, 2022

Videoja e re nga Messi – Ajo çfarë bën me topin është “magji”

Gjashtë herë fituesi i Topit të Artë, Leo Messi, në një reklamë për pijen Pepsi, vendos dy kanaçe të pijes njërën mbi tjetrën, duke marrë më pas një top tenisi dhe goditi të paren.

E dyta qëndroi në këmbë dhe Pepsi do të reklamojë këtë video me t’u rikthyer Liga e Kampionëve më 7 gusht. Ajo çka ai bën është “magji” – shikoni videon:

Është këmba e tij e majtë magjike që bën mrekullira me top, ndërsa tifozët, jo vetëm të Barcelonës, por edhe të skuadrave të tjera e shijojnë lojën e tij.

- Advertisment -

Lexoni