Wednesday, January 19, 2022

Përplasi fëmijën 7-vjeç dhe iku nga vendngjarja, në kërkim 23-vjeçari

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Kozare në Kuçovë. Makina ka përplasur fëmijën 7 vjeç dhe më pas është larguar nga vendngjarja. Autori është L.Dudushi,23 vjeç nga Berati, i cili është në kërkim. Ndërkohë fëmija S.Gj është dërguar në spitalin e Traumës Tiranë.

- Advertisment -

Lexoni