Wednesday, May 25, 2022

VIDEO/ Melania “e ftohtë” me Trump, refuzon t’i kapë dorën në daljen e fundit publike së bashku

Në daljen e parë publike së bashku që nga fillimi i pandemisë, çifti i Shtëpisë së Bardhë shfaqet shumë i ftohtë.

Përmes një videoje të bërë virale sëfundmi, Melania refuzon të kapë për dorë Donald Trump dy herë teksa po zbret në formacionin Air Force One.

Presidenti Donald Trump duket se nuk ka raporte dhe aq të mira me bashkëshorten e tij  Melani.

Shpesh herë raportet e çiftit janë përfolur në media pasi duken pak të ftohtë me njëri-tjetrin.

Episodi i radhës që e vërteton këtë është një video që është bërë virale sëfundmi ku Melani refuzon të kap për dore Presidentin duke iu shmangur.

- Advertisment -

Lexoni