Friday, May 20, 2022

Vdes edhe një mjek nga COVID-19

Gjinekologu Burim Krasniqi ka vdekur të mërkurën. Ai ishte i prekur me COVID-19.

Lajmi për vdekjen e tij u dha nga kolegë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Krasniqi është mjeku i dytë që gjatë ditës së sotme ka humbur betejën me koronavirusin dhe i shtati që nga fillimi i pandemisë.

- Advertisment -

Lexoni