Thursday, May 26, 2022

Gjendet fëmija 2 vjeçar në Malishevë, në gjendje të mirë

Fëmija dy vjeçar i humbur një ditë më parë nga Terpeza e Malishevës është gjetur pranë shtëpisë së tij mesditën e sotme.

Ai është gjendur nga bashkëfshatarët e tij.

Komuna e Malishevës ka njoftuar se është dërguar për kontrolle mjekësore. Por, familjarët kanë se gjendja e tij është e mirë.

Për kërkimin e tij ishin angazhuar njësitë e policisë, FSK-së, ekipet e kërkimit të njësisë së zjarrfikësve dhe shpëtimit, ekipet emergjente komunale dhe vullnetarë nga i tërë vendi.

Image

LEXO LLAJMIN E PARË

- Advertisment -

Lexoni