Që kur bënë publike lidhjen e tyre, Dua Lipa dhe Anwar Hadid, duket se janë të pandashëm. Menjëherë nisën bashkëjetesën, kaluan karantinën së bashku si dhe bënë pushime të shumta gjatë verës së këtij viti.

-Advertisement-

E të enjten mbrëma 25-vjeçarja dhe 21-vjeçari janë fotografuar teksa ecnin rrugëve të Nju Jorkut, pasi kaluan një darkë romantike.

E mrekullueshme me fustanin e shkurtër, Dua Lipa merr gjithë

Këngëtarja me famë botërore u shfaq e veshur elegante me një fustan të shkurtër të Chrome Heart. Dua kishte vendosur që të vishte një palë atlete të zeza si dhe në dorë mbante një çantë të vogël.

Si shqiptarja ashtu edhe i dashuri i saj ishin kujdesur dhe kishin vendosur maska në fytyrë, si pasojë e masave të marra për parandalimin e përhapjes së Covid-19.

E mrekullueshme me fustanin e shkurtër, Dua Lipa merr gjithë
E mrekullueshme me fustanin e shkurtër, Dua Lipa merr gjithë
E mrekullueshme me fustanin e shkurtër, Dua Lipa merr gjithë
E mrekullueshme me fustanin e shkurtër, Dua Lipa merr gjithë
E mrekullueshme me fustanin e shkurtër, Dua Lipa merr gjithë