Foshnja e porsalindur i heq maskën mjekut, fotot që po bëjnë xhiron e botës

276

Maska është kthyer në një mjet të pandashëm për gjithsecilin prej nesh. Në gjithë botën janë rikthyer masat e rrepta dhe një prej tyre është mbajtja e maskës në çdo ambient.

-Advertisement-

Së fundmi, disa foto të mrekullueshme kanë qarkulluar në mediat sociale, ku shihet një foshnje e porsalindur që i heq maskën mjekut.

Gjinekologu Samer Cheaib nga Emiratet e Bashkuara Arabe ishte ai që ndau fotot dhe siç pritej u bënë virale menjëherë.