Thursday, May 26, 2022

Zyrtarisht, reperi është i dashuri i ri i Adele!

Përfundimisht kjo periudhë për Adele është epokë e re! Shumë kile të humbura, talent në moderim, këngë dhe mbi të gjitha fillime të reja në dashuri! Këngëtarja është zyrtarisht e lidhur me reperin britanik Sketpa!

Zyrtarisht, reperi është i dashuri i ri i Adele!

Ndonëse thashethemet për një romancë mes tyre nisën që tetorit të kaluar, lidhja është konfirmuar vetëm tani, që çifti shfaqet publikisht në shoqërinë e njëri tjetrit. 

Burime për The Sun bëjnë me dije se Adele dhe reperi janë prej kohësh bashkë dhe marrëdhënia e tyre është serioze dhe më shëndetshme se kurrë!

Zyrtarisht, reperi është i dashuri i ri i Adele!

“Adele dhe Skepta kanë qenë aty për njëri tjetrin shumë përpara se të ndaheshin nga lidhjes që kishin. Ka një lloj energjie të veçantë mes tyre, që vështirë të shpjegohet. Madje, disa nga miqtë e përbashkët e dinin se një ditë ata mund të ishin çift i lezetshëm.”- janë shprehur po të njëjtat burime.

Adele i dha fund marrëdhënies me ish-bashkëshortin Simon Konecki pas 5 vitesh lidhje dhe 3 vitesh martesë. 

- Advertisment -

Lexoni