Monday, May 23, 2022

FOTO-VIDEO/ Pallate të shembura dhe njerëz të shtrirë në rrugë, situatë e rëndë në Turqi

Situata në Turqi vijon të jetë serioze, pas tërmetit të fuqishëm 7 ballë i shkallës rihter.

Mediat turke raportojnë se janë rrënuar të paktën 7 pallate në Izmir, ndërsa kanë publikuar edhe pamje nga vendi i ngjarjes.

Fatmirësisht nuk raportohet për viktima edhe pse dëmet materiale janë shumë të mëdha.

Njerëz të shtrirë në rrugë dhe ndërtesa të shembur. Kjo është panorama që ofron sot qyteti i Izmirit.

FOTO-VIDEO/ Pallate të shembura dhe njerëz të shtrirë
FOTO-VIDEO/ Pallate të shembura dhe njerëz të shtrirë
FOTO-VIDEO/ Pallate të shembura dhe njerëz të shtrirë
FOTO-VIDEO/ Pallate të shembura dhe njerëz të shtrirë
FOTO-VIDEO/ Pallate të shembura dhe njerëz të shtrirë
FOTO-VIDEO/ Pallate të shembura dhe njerëz të shtrirë
- Advertisment -

Lexoni