Friday, June 24, 2022

Duhet të shihni si Gigi Hadid i ka kthyer rrobabanjot në një veshje thuajse klasike!


Të gjithë kemi dëgjuar për veshje që mund t’i veshim nga dita në natë, por a funksionon kjo me rrobabanjot? Ky kombinim i Gigi Hadid na thotë se po!

Këtë fundjave, supermodelja mbërriti në lançimin e bashkëpunimit të saj të fundit, Gigi x Frankies Bikinis, në Neë York City. Hadid vendosi të tregojë koleksionin e ri, duke veshur një pjesë nga koleksioni në mbrëmje.

Modelja i veshi rrobabanjot me pantallona të bardha dhe një çantë dore nga i ndjeri Virgil Abloh. Hadid kishte veshur stileto kremi dhe bizhuteri të shumta kristali. 

Rezultati? Ky këtu:

Duhet të shihni si Gigi Hadid i ka kthyer rrobabanjot në një

Photo Credits: Getty Images

Burimi: IN StyleSource link

- Advertisment -

Lexoni