Friday, January 28, 2022

KUJDES PAMJET! Autobusi shkel për vdekje 15-vjeçaren – shoferi vazhdon rrugën

Videoja tronditëse ka kapur momentin kur një vajzë 15-vjeçare u shkel nga ana e një autobusi shkolle në Brooklyn. Videoja prej 20 sekondash, i siguruar...

VIDEO/ 18-vjeçarja lind foshnjën dhe e hedh në koshin e plehrave

Ndodhitë tronditëse nuk kanë fund në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Një 18-vjeçare ka hedhur në plehra foshnjën e saj të porsalindur. E reja, e...

VIDEO/ Qytetarët përshkruajnë tmerret në Kazakistan

Në një pikë kalimi në kufirin kazako-rus, udhëtarët përshkruan gjendjen në Kazakistan, pas dhunës disaditore dhe një ndërhyrjeje ushtarake të udhëhequr nga Rusia. Disa...

VIDEO EMOCIONUESE/ Ribashkohet me prindërit, pasi u nda që nga gushti i vitit 2021 në ikjet nga Afganistani

Sohail Ahmadi ishte vetëm dy muajsh kur u nda nga prindërit e tij gushtin e kaluar, gjatë evakuimit të udhëhequr nga forcat amerikane nga...

VIDEO/ Hapet për përdorim tuneli më i gjatë nënujor, është 10 kilometra

Pas katër viteve punë të pandërprera, Kina ka hapur për qarkullim tunelin më të gjatë nënujor në Kinë që është pjesë e një autostrade. Fjala...

Tentoi ta puthë me dhunë të miturën në ashensor/ Babai i vajzës e GRUSHTON (Video)

Një burrë rus ka rrahur një 27-vjeçar, i cili i ngacmoi vajzën 15-vjeçare në ashensor. Kamerat e sigurisë së ashensorit tregojnë momentin kur një 27-vjeçar...

Njerëzit shihen të vdekur brenda makinave/ Bora bllokon automjetet, humbin jetën 22 persona (VIDEO)

22 persona kanë ngrirë për vdekje pasi bora bllokoi automjetet e tyre ndërsa dhjetëra mijëra vizitorë u mblodhën në qytetin malor të Pakistanit, Murree. Në...

Demi sulmon njerëzit brenda restorantit (VIDEO)

Një dem është futur brenda një restoranti në Kinë duke ngritur në ajër klientët. Në pamjet dramatike shihet se bisha e egërsuar doli nga një...

Vogëlushi nget makinën, trimërohet të shkelë këmbësorët (VIDEO)

Një fëmijë është xhiruar nga një i rritur që me gjasë është familjar i tij, duke ngarë makinën në rrugën mes fshatrave Lluzhan e...

MOST READ