Thursday, May 19, 2022

Ish-i i fejuari i Demi-it, thotë se e mori vesh lajmin e ndarjes nga portalet

Ndarja e Demi Lovato-s nga i fejuari Max Ehrich vazhdon të bëhet edhe më e sikletshme. Këngëtarja i dha fund fejesës 2 mujore pas 6 muajsh lidhje dhe duket se lajmi i ndarjes erdhi surprizë për të gjithë, edhe për vetë partnerin.

Ehrich, i cili aktualisht po merret me xhirimet e një filmi në Atlanta, mori kohë për të postuar disa Instastory ku sqaronte se lajmi i ndarjes u bë publik para se ai vetë ta merrte vesh.

“Imagjino ta zbulosh statusin tënd përmes një tabloidi, ndërkohë që je në mes të xhirimeve për një film.”

Ish-i i fejuari i Demi-it, thotë se e mori vesh lajmin e ndarjes nga

Gjithsesi, burime për People bëjnë me dije se ish-i fejuara i Demi-it nuk po thotë të vërtetën. 

“Demi ia kishte bërë të qartë që më parë se marrëdhnia e tyre kishte marrë fund dhe se shpejt do të përfundonte në portale.”

Deri tani, këngëtarja nuk ka folur publikisht për ndarjen, por thuhet se arsyet e ndarjes ishin mungesa e besimit nga ana e Lovato-s dhe zënkat e kohëve të fundit i përkeqësuan gjërat edhe më.

- Advertisment -

Lexoni