Tuesday, May 24, 2022

Me mjaltë e petulla, Kim Kardashian shfaqet në kuzhinë (FOTO)

Marka e saj e njohur intime SKIMS po lëshon koleksionin e ri shumë të pritur ‘Waffle’ nesër në mëngjes.

Dhe Kim Kardashian postoi për 189 milion ndjekësit e saj në Instagram disa pamje prapa skenave nga fotosesioni i koleksionit me temë mëngjesin.

Në klipet e shkurtra, ylli 39-vjeçar mund të shihet duke derdhur mjaltë mbi waffles të bëra vetë.

Me mjaltë e petulla, Kim Kardashian shfaqet seksi në kuzhinë
- Advertisment -

Lexoni