Wednesday, January 19, 2022

E pazakontë/ Pedagogia e njohur rreh dhe tërheq burrin zvarrë në mes të rrugës (VIDEO)

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në një parking në Bosnje Hercegovinë, në afërsi të një qendre tregtare ku një grua është filmuar duke rrahur një burrë.

Sipas mediave vendase, gruaja në fjalë është është profesoresha Edisa Trumic dhe partneri i saj, profesor Adnan Hoxhic.

Edisa është e njohur për publikun edhe më parë. Kujtojmë se pedagogia u bë virale në rrjet, pasi shihej në një video teksa ofendonte studentët duke i cilësuar si “qen”.

Pedagogia Trumic është ende ligjëruese në Fakultetin e Farmacisë në Tuzla.

- Advertisment -

Lexoni